در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
بيماري ابولا(Ebola) يك بيماري ويروسي شديد و كشنده است ، ويروس اين بيماري باعث تب و خونريزي گرديده و زير گروه تب هاي هموراژيك مي باشد .
20 مهر 1393
9 مهر 1393
به مناسبت هفته دفاع مقدس و به همت پايگاه مقاومت بسيج و شوراي فرهنگي بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز برنامه هاي متنوعي در طول اين هفته به اجرا در آمد.
9 مهر 1393
با تشکیل مجمع عمومی عادی سازمان که به صورت فوق العاده با حضور بیژن زنگنه وزیر نفت تشکیل شد اعضاء اصلی و علی البدل هیأت مدیره جدید سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت معر فی شدند.
8 مهر 1393
به گزارش روابط عمومي بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز دومين شوراي عالي پزشكي وزارت نفت درسال جاري روز پنجشنبه سوم مهرماه از ساعت 30/7 صبح در محل بهداشت و طب صنعتي بهداشت و درمان اهواز برگزار شد
4 مهر 1393
به دستور دكتر كلانتري رئيس بهداشت و درمان اهواز و به منظور رفاه حال كاركنان و خانواده هاي تحت پوشش روزهاي ملاقات بيمارن از روزهاي زوج هفته به هر روز تغيير يافت.
3 مهر 1393
به گزارش روابط عمومي بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز،بيمارستان بزرگ نفت اهواز در سال 93 از سوي دفتر نظارت و اعتبار بخشي امور درمان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي حائز رتبه درجه يك عالي شد.
1 مهر 1393
به گزارش روابط عمومي بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز به مناسبت دهه كرامت و در آستانه ولادت با سعادت ثامن الحجج علي بن موسي الرضا(ع) دو نفر از خدام حرم رضوي كه به اهواز سفر كرده اند از بيماران بستري در بخش هاي داخلي مردان، داخلي زنان،فوق تخصصي و اينترونشنال عيادت و به بيماران بسته هاي نبات و نمك متبرك اهداء نمودند.
13 شهريور 1393
به گزارش روابط عمومي بهداشت و درمان اهواز در اين جلسه پيرامون اجراي بر نامه كشوري مراقبت بهداشتي از دختران 8 تا 18 سال تحت پوشش بحث و بررسي شد و گزارشي ازعملكرد بهداشت و طب صنعتي در هفته سلامت ارائه گرديد.
8 شهريور 1393
با نصب دو مانيتور بزرگ در لابي كلينيك هاي تخصصي بيمارستان بزرگ نفت اهواز از اين پس مراجعين محترم در جريان وضعيت جاري آن قرار خواهند گرفت.
26 امرداد 1393
چهار شنبه , 1 آبان 1393 ب.ظ

وضعیت کنونی: نسبتا صاف
21 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: صاف
حداقل دما:14 حداکثر دما:28

اخبار