در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
بيمارستان بزرگ نفت اهواز بر اساس ارزشيابي دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور اهواز و مميزي نهايي بعمل آمده از سوي دفتر نظارت و اعتبار بخشي امور درمان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي حائز شرايط پذيرش بيماران بين المللي شناخته شد.
9 خرداد 1395
دكتر فرهاد كلانتري رئيس بهداشت و درمان اهواز طي نامه اي خطاب به كاركنان و مسئولين واحد هاي مختلف بهداشت و درمان ماهشهر ضمن تشكر از زحمات دكتر زارع تمشيت امور بهداشت و درمان ماهشهر را بر عهده گرفت.
5 خرداد 1395
عضو هئیت مدیره سازمان و رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز و در پاسخ به دلایل الحاق بهداشت و درمان ماهشهر با اهواز با بیان اینکه سلامتی جمعیت تحت پوشش اولویت مدیریت کلان سازمان است گفت: پس از الحاق این دو مجموعه دسترسی به خدمات با کیفیت بالا فراهم می شود و نگرانی در سرویس گیری جهت خدمات گیرندگان وجود نخواهد داشت
5 خرداد 1395
به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادي خرمشهر فراخوان بسيجيان بهداشت و درمان اهواز انجام شد.
4 خرداد 1395
شيدا كائيدي فرزند شهين باقري از كاركنان روابط عمومي بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز موفق به كسب مقام سوم كشوري در رشته كاتاي تيمي مسابقات قهرماني جام شهداي مدافع حرم در اهواز شد.
28 ارديبهشت 1395
با حضور دكتر معياري رئيس امور ايثارگران سازمان در اهواز از جانبازان و ايثارگران بهداشت و درمان اهواز تقدير شد.
26 ارديبهشت 1395
به مناسبت روز جهاني كار درمراسمي از كارگران بهداشت و درمان اهواز تجليل شد.
13 ارديبهشت 1395
8 ارديبهشت 1395
به دستور دكتر كلانتري و به همت واحد مكانيزه بهداشت و درمان اهواز جمعيت تحت پوشش اين بهداري قادر خواهند بود جواب آزمايشات خود را از طريق درگاه اينترنتي مشاهده و دريافت كنند.
5 ارديبهشت 1395
4 ارديبهشت 1395
چهار شنبه , 10 تير 1395 ب.ظ
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

اخبار
نوبت دهي غير حضوريدريافت جواب آزمايش
کليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت متعلق به سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت مي باشد.