در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
مدير عامل شركت بهينه سازي مصرف سوخت كشور و هيئت همراه با حضور در بهداشت ودرمان صنعت نفت اهواز از قسمت هاي مختلف بيمارستان بزرگ نفت اهواز بازديد كرد.
31 فروردين 1394
به همت مركز بهداشت عمومي بهداشت و درمان اهواز و باشگاه فرهنگي ورزشي مناطق نفتخيز جنوب به مناسبت روز جهاني بهداشت پياده روي خانوادگي در روز پنجشنبه بيست و هفتم فروردين ماه در شهرك نفت اهواز برگزار شد
29 فروردين 1394
29 فروردين 1394
به منظورحفظ آمادگي و ارزيابي حضور نيروهاي سازماندهي شده در سامانه بحران بهداشت و درمان اهواز مانور ساعت صفر بدون اطلاع قبلي و در ساعات پاياني شب برگزارشد.
29 فروردين 1394
به گزارش روابط عمومي بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز به مناسبت روزجهاني بهداشت و به همت واحد بهداشت عمومي جشن پرواز بادبادك ها با هدف انتقال شعار امسال روز جهاني بهداشت به جمعيت هدف بويژه كودكان در محل پارك شهرك نفت اهواز برگزار شد.
22 فروردين 1394
به گزارش روابط عمومي بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز دكتر كلانتري به همراه جمعي از مديران اين بهداشت و درمان با حضور در منطقه چزابه ضمن اداي احترام به شهداي دفاع مقدس و زيارت قبور مطهر شهداي گمنام ،از قسمت هاي مختلف درمانگاه اين منطقه و نحوه ارائه خدمات بازديد كردند
9 فروردين 1394
بهداشت و درمان اهواز براي چندمين سال پياپي با راه اندازي درمانگاه صحرائي به استقبال زائران سرزمين هاي نور در ايام نوروز شتافت.
24 اسفند 1393
به گزارش روابط عمومي بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز با حضور مديران،كاركنان و پرسنل فضاي سبز و با كاشت نهال ضمن گراميداشت اين روز از كارگران پرتلاش فضاي سبز تقدير شد.
21 اسفند 1393
دكتر سميع مديرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و اعضاي هيئت مديره سازمان از پلي كلينيك در دست ساخت و مركز بهداشتي و درماني كارون بازديد كردند
21 اسفند 1393
21 اسفند 1393
یک شنبه , 6 ارديبهشت 1394 ق.ظ

وضعیت کنونی: نسبتا صاف
22 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: نسبتا صاف
حداقل دما:17 حداکثر دما:29

اخبار