در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
به گزارش روابط عمومي بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز همزمان با روز خانواده و روز بازنشستگي مهندس جوادي مدير عامل شركت ملي نفت ايران ضمن بازديد از بخش هاي مختلف بيمارستان بزرگ نفت اهواز با تعدادي از بيماران بستري و سرپايي گفتگو كرد
29 مهر 1393
پيشگيري از بيماري هاي عفوني بوسيله واكسن يكي از دستاوردهاي مهم علم پزشكي است.به هر گونه اقدامي كه به منظور جلوگيري از بروز عفونت و يا تخفيف شكل طبيعي بيماري در فردي با تجويز آنتي بادي يا آنتي ژن به عمل آيد ايمن سازي گفته مي شود.
20 مهر 1393
بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز با برپايي غرفه و ارائه خدمات آموزشي ويژه كودكان در مراسم بزرگداشت روز جهاني كودك حضوري فعال و مؤثر داشت.
20 مهر 1393
دكتر كلانتري رئيس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز ضمن بازديد از پلي كلينيك در دست احداث در منطقه كارون با حضور در مركز بهداشتي و درماني كارون با مراجعين و همكاران شاغل در اين مركز ديدار و گفتگو كرد.
20 مهر 1393
بيماري ابولا(Ebola) يك بيماري ويروسي شديد و كشنده است ، ويروس اين بيماري باعث تب و خونريزي گرديده و زير گروه تب هاي هموراژيك مي باشد .
20 مهر 1393
9 مهر 1393
به مناسبت هفته دفاع مقدس و به همت پايگاه مقاومت بسيج و شوراي فرهنگي بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز برنامه هاي متنوعي در طول اين هفته به اجرا در آمد.
9 مهر 1393
با تشکیل مجمع عمومی عادی سازمان که به صورت فوق العاده با حضور بیژن زنگنه وزیر نفت تشکیل شد اعضاء اصلی و علی البدل هیأت مدیره جدید سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت معر فی شدند.
8 مهر 1393
به گزارش روابط عمومي بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز دومين شوراي عالي پزشكي وزارت نفت درسال جاري روز پنجشنبه سوم مهرماه از ساعت 30/7 صبح در محل بهداشت و طب صنعتي بهداشت و درمان اهواز برگزار شد
4 مهر 1393
به دستور دكتر كلانتري رئيس بهداشت و درمان اهواز و به منظور رفاه حال كاركنان و خانواده هاي تحت پوشش روزهاي ملاقات بيمارن از روزهاي زوج هفته به هر روز تغيير يافت.
3 مهر 1393
جمعه , 7 آذر 1393 ب.ظ

وضعیت کنونی: صاف تا قسمتی ابری
21 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: صاف تا قسمتی ابری
حداقل دما:10 حداکثر دما:22

اخبار